Sunday, 11 September 2016 00:00

Svih je briga za Matiju!

Jučer je pokraj stadiona Kantrida organizirana humanitarna akcija "KOGA BRIGA... za Matiju" u sklopu koje sa haklalo, šutiralo, družilo i slalo pozitivne vibracije u Zagreb gdje se trenutno Matija nalazi na liječenju.

Veseli veliki odaziv cijele košarkaške zajednice, klubova, trenera i igrača koji su jučer pokazali veliko srce. Imamo informaciju od organizatora da su prodane sve majice te da je tokom jutra na koš bačeno više od 600 slobodnih bacanja, a pogođeno više od 250.

Sutra će se točno znati koliko je dobrovoljnih donacija prikupljeno za pomoć u liječenju. SVIH JE BRIGA!

Read 2009 times Last modified on Wednesday, 14 September 2016 00:52