Tuesday, 13 September 2016 00:00

Izvučeni parovi ženske A2 lige

Jučer je u prostorijama HKS-a održan plenum klubova ženske A2 lige u kojoj će ove godine naša mlada i perspektivna ženska juniorsko-seniorska ekipa skupljati prve A2 ligaške minute i iskustva. Podršku cijelog kluba, trenera i svih selekcija od mini basketa, djevojčica i dječaka, mlađih kadetkinja, mlađih kadeta, kadetkinja i kadeta, pa sve do juniorki i juniora ćete zasigurno imati i očekujte samo jedno - vjetar u leđa i iskrenu potporu.

Read 2098 times Last modified on Wednesday, 14 September 2016 01:03