Friday, 16 September 2016 00:00

Svih je briga za Matiju vol.2

Djeco, treneri, roditelji i prijatelji kluba,
u srijedu, 21.09.2016 biti će nastavak humanitarne akcije i skupljanja priloga za pomoć mladom košarkašu i njegovoj obitelji i to utakmicom seniora Kastav-Kvarner u 19:00 h u kastavskoj sportskoj dvorani.

Predigra tome će biti utakmica kadeta Kastav-FSV s početkom u 17:00 h, uz bogat popratni sadržaj gdje ćete moći svojim simboličnim prilozima pomoći i sudjelovati u ovoj akciji.

Budući da su mnogi pitali da bi još pomogli, evo prilike. I pozivaju se svi, ako nikako, onda bar da svojim prisustvom podrže ovo događanje.

Read 1343 times