Sunday, 28 December 2014 00:00

Božić na hakli: humanitarni turnir 3na3

U organizaciji košarkaških klubova Kostrena, FSV i Viškovo, ali i uz pomoć velikog broja košarkaških klubova sa područja Primorsko-goranske županije, u utorak se Sportska dvorana Kostrena pretvorila u humanitarni košarkaški mravinjak. Na već tradicionalnom Božiću na hakli okupilo se više od 350 djevojčica i dječaka podijeljenih u 118 ekipa. Manifestaciju je službeno otvorila Mirela Marunić, načelnica Općine Kostrena koja je ove godine ugostila najveći hakl turnir u regiji. Svakako vrijedi istaknuti i to da je tijekom košarkaškog dana u Kostreni sakupljeno oko tonu hrane, higijenskih potrepština i slatkiša za potrebe korisnika Socijalne samoposluge.

Na turniru su nastupale momčadi raznih uzrasta iz skoro svih košarkaških klubova PGŽ, a osim domaćih ekipa na „Božiću na hakli“ sudjelovalo je i desetak ekipa iz Zagreba. Ovim putem zahvaljujemo  Općini Kostrena, Turističkoj zajednici Općine Kostrena te svim pekarama, pizzeriama i dobrim  ljudima koji su pomogli u realizaciji četvrtog izdanja Božića na hakli.

Pobjednici po kategorijama:
Djevojke