SENIORKE] Vrlo izjednačena utakmica do zadnje tri minute, kada Trešnjevka radi mini seriju kojom prelama utakmicu u svoju korist. Izuzetno energična utakmica visokog tempa kroz koju su se u vodstvu ekipe izmjenjivale šest puta i u kojoj je stotinjak gledatelja ispratilo obje ekipe sa pljeskom. Kod Trešnjevke najraspoloženije su bile Rodek, Bilić i Novak, dok je u dresu FSV-a naučinkovitiji par bio Krakić – Trehub. Već iduće subote slijedi košarkaški “Derbi della Učka” kada na parket 3. Maja dolazi ekipa Pule.
18.11.2023 ▪️Rijeka ▪️Premijer ženska liga
KK FSV – ŽKK Trešnjevka 2009 54:70 (8:14, 19:16, 18:14, 9:26)
FSV: Ratković, Vidović 4, Bašek 8, Jurčić 4, Šporčić, Brandić, Tuftan, Kajfeš 2, Trehub 16, Brajac 5, Krakić 15.
Trešnjevka: Brtan, Novak 11, Rodek 9, Ćuklin 4, Ćurić 11, Maričević, Kokolić, Valčić 12, Bilić 21, Jakšić, Vukić 2.
—
🎙️Teddy Delač: ”Na kraju utakmice poraz, ali bila je dobra, borbena i čvrsta utakmica sa obje strane. Čestitam ekipi Trešnjevke na pobjedi, a mojim curama čestitam što smo stvarno skupo “prodali kožu” i nadam se da će nas u nekim sljedećim utakmicama ,sa ovakvom energijom i pristupom, rezultat pomaziti.”