[SENIORKE] U šestom kolu Premijer ženske lige naše su djevojke u Zagrebu protiv lidera prvenstva upisale poraz. Naše su košarkašice ovog puta dobro otvorile susret, pokazale karatker i držale utakmicu otvorenom prvih petnaestak minuta, što je napredak u usporedbi sa zadnja dva gostovanja. Ekipa Medveščaka je pokazala da ima talent i energiju, te da nisu slučajno vodeće na ligaškoj ljestvici. Čestitke Medveščaku na zasluženoj pobjedi.

04.11.2023 ▪️Zagreb ▪️ Premijer ženska liga
ŽKK Medveščak – KK FSV 68:47 (21:18, 18:7, 18:12, 11:10)
Medveščak: Medić, Budimir, Nejašmić 23, Soldo 5, Terze 4, Mamić 9, Bilić-Prcić, Brkičić, Maršić 3, Jakovljević 8, Mateković 13.
FSV: Ratković, Vidović, Bašek 2, Jurčić, Šporčić, Brandić 2, Tuftan 2, Kajfeš 8, Trehub 16, Brajac 5, Krakić 12.
🎙️Teddy Delač “Željeli smo utakmicu čim duže držati u neizvjesnosti. U tome smo uspjeli prvih 15 minuta, a nakon toga ponajviše serijom naših napadačkih grešaka, protivnik se odvojio. Do kraja smo dali sve od sebe da smanjimo rezultat, ali je ekipa Medveščaka odigrala odličnu utakmicu i zasluženo pobjedila.”
FOTO: Krešimir Galić