[SENIORKE] U utakmici 1/16 finala Kupa Ružice Meglaj-Rimac naše su košarkašice upisale pobjedu i plasirale se u sljedeći krug natjecanja. Domaće su košarkašice odigrale hrabru utakmicu i na kraju prve četvrtine semafor je pokazivao +4 za domaći tim. Buđenje naših djevojaka kreće u drugoj četvritini, nakon čega više nisu dozvolile iznenađenja do kraja utakmice. Sljedeće subote nastavlja se prvenstvo, a u Rijeku dolaze aktualne doprvakinje Hrvatske ekipa ŽKK Trešnjevka.
10.11.2023 ▪️Virje ▪️ Kup Ružice Meglaj-Rimac
ŽKK Podravac- KK FSV 45:69 (14:10, 9:23, 17:19, 5:17)
Podravac: Popović, Hrežnjak 10, Drmenčić 4, Popović 9, Šoš 2, Lončar, Brezak 2, Cik 3, Vincek 9, Šimunić 6, Halusek.
FSV: Vidović 5, Bašek, Jurčić, Šporčić 2, Brandić 14, Tuftan 11, Trehub 16, Brajac 6, Glumičić, Krakić 15.
🎙️Siniša Kuharić, pomoćni trener “Znali smo da će domaćin igrati motivirano i hrabro, i upravo smo na to upozoravali cijeli tjedan. Trgnuli smo se tek u drugoj četvrtini kada je do izražaja došla naša dominacija u visini i skoku. U sljedećem periodu moramo raditi na samopouzdanju naših bekova, nepotrebno igramo u grču. Kada u tome uspijemo igra će nam biti puno tečnija i više ćemo uživati u košarci. Čestitam našim curama na pobjedi na gostujućem parketu, ali i domaćim košarkašicama na prikazanom pristupu utakmici.”